Būt kustībā – šie divi vārdi mūsdienās kļuvuši par sinonīmu aktīvam dzīvesveidam, šie vārdi raksturo sabiedrībā arvien pieaugošo vēlmi dzīvot veselīgi un pievērsties fiziskām aktivitātēm. Būt kustībā ir vārdi, kas raksturo mūsu uzņēmuma darbību, jo mēs, SIA Aktivcentrs, esam tie, kas rūpējas, lai jūs saņemtu visu nepieciešamo kvalitatīvai un drošai aktīvai atpūtai un sportam.


 

No neliela uzņēmuma, kas 1998. gadā uzsāka tirdzniecību ar moto tehniku, vairāk nekā 20 gadu laikā esam kļuvuši par lielāko dažāda veida sporta preču tirgotāju Latvijā. Līdztekus nodrošinām pēcpārdošanas apkalpošanu, tostarp pie mums iegādāto produktu apkopju veikšanu, un remonta pakalpojumus. Mūsu sortimentā piedāvājam moto tehniku un tai nepieciešamo aprīkojumu un aksesuārus, velosipēdus, skrituļslidas, plašu produktu klāstu fitnesam, preces komandu sportam, dažādas tūrisma preces, profesionālās piekabes un moto un velo rezerves daļas.


 

Mūsu sadarbības partneru lokā ir daudzi pasaulē vadošie zīmoli, no kuriem lielai daļai esam kļuvuši par ekskluzīvajiem pārstāvjiem Latvijā. Lūk, daži piemēri. Moto tehnikai tie ir Keeway, Benelli, Romet, Hyosung un Kumco. Velosipēdiem - Kross, Atala, Whistle, Grand. Skrituļslidām - Fila, Spokey, Roces, Good Year, Hypno. Skrejriteņiem - Slamm, Ao Scooter, Frenzy, Bestialwolf. Skrituļdēļiem - Mindless, Voltage, Enuff. Piedāvājam arī profesionālās piekabes dažādās komplektācijās no zīmoliem Syland, TrailerMate, Gansi. Kā arī plašā izvēlē motociklu un velosipēdu rezerves daļas no zīmoliem Malossi, Shimano, Icon.


 

Mūsu sadarbības partneru skaits arvien pieaug, jo esam pierādījuši savu uzticamību, lojalitāti, spēju atrisināt visdažādākās situācijas un nodrošināt nepārtrauktu tirdzniecības apjoma pieaugumu. Mūsu klientiem tas nozīmē vēl daudzpusīgāku augstas kvalitātes produktu piedāvājumu, plašākas izvēles iespējas, jaunākās paaudzes modeļus un teicamu klientu apkalpošanas servisu.


 

Mūsu produkciju iegādājas gan privātie klienti, gan uzņēmumi un vairumpircēji. Kā norāda pircēji, mūsu priekšrocības ir gan plašais sortiments, gan profesionālie, zinošie un atsaucīgie pārdevēji. Pozitīva attieksme pret ikvienu klientu ir viens no mūsu uzņēmuma atpazīstamību veicinošajiem faktoriem, ar ko lepojamies un sakām paldies mūsu klientiem un partneriem.


 

Mēs turpinām attīstīties un pilnveidoties, lai jums spētu nodrošināt vēl plašāku preču piedāvājumu un sniegt augsta līmeņa apkalpošanu. Mēs aicinām – esiet kustībā – kopā ar SIA Aktivcentrs!


 

Uz tikšanos mūsu veikalā Ganību dambī 23b, Rīgā, vai internetveikalā www.aktivcentrs.lv !