KĀ PIRKT:

LŪDZU IZVĒLIETIES SEV INTERESĒJOŠO PRECI, UN NOSPIEDIET "PIRKT". JA JŪS VĒLATIES NOFORMĒT LĪZINGU - LAUKĀ "LĪZINGS" ATZĪMĒJIET "JĀ", JA VĒLATIES PAR PRECI NORĒĶINĀTIES UZREIZ - LAUKĀ “LIZINGS” OBLIGĀTI ATZĪMĒJIET “NĒ”.
AIZPILDIET VISUS LAUKUMUS - VĀRDS, UZVĀRDS, PERSONAS KODS, TEL. VAI MOB.TEL., E-MAIL, (KOMENTĀRS TIEK IERAKSTĪTS PĒC VĒLĒŠANĀS).
PĒC ANKETAS AIZPILDĪŠANAS, NOSPIEDIET "SŪTĪT".
RĒĶINS TIKS NOSŪTĪS UZ JŪSU NORĀDĪTO ELEKTRONISKO ADRESI.
PRECES PIEGĀDE TIEK VEIKTA PĒC RĒĶINA APMAKSAS.

GARANTIJA:

* GARANTIJA TIEK SNIEGT BALSTOTIES UZ PRECES RAŽOTĀJA NOTEIKTAJIEM GARANTIJAS APKALPOŠANAS NOSACĪJUMIEM. GARANTIJAS APKALPOŠANAS LAIKS IR NORĀDĪTS KATRAS PRECES APRAKSTĀ.
* GARANTIJA TIEK PIEMĒROTA, UZRĀDOT PIRKUMA APLIECINOŠS DOKUMENTA ORIĢINĀLS (KASES ČEKS, PAVADZĪME VAI KVĪTS) UN GARANTIJAS TALONS.

*GARANTIJAS NOSACĪJUMI NETIEK PIEMĒROTI :
     PREČU DETAĻĀM, KAS BOJĀTAS NOLIETOŠANĀS REZULTĀTĀ;
     NENOZĪMĪGIEM DEFEKTIEM, KAS NEIETEKMĒ PAŠAS PRECES FUNKCIONĒŠANU, PIEMĒRAM, UZRAKSTU IZDZIŠANA VAI ŠĶEMBAS UZ PREČU KORPUSIEM.
*GARANTIJA NESTĀJAS SPĒKĀ, JA:
     PRECE IR AR GARANTIJAS PLOMBU VAI SĒRIJAS NUMURU BOJĀJUMIEM, KĀ ARĪ VEIKTS NEOFICIĀLS PRECES REMONTS;
     PRECES BOJĀJUMI IR RADUŠIES DABAS STIHIJAS DĒĻ (PLŪDI, VĒTRA, UGUNSGRĒKS, ZEMESTRĪCE, UTT.) VAI NELAIMES GADĪJUMA APSTAKĻOS;
     NETIKA VEIKTA REGULĀRA OFICIĀLA PRECES SERVISA APKOPE (ATTIECĀS UZ PRECĒM, KAM TĀDA IR NEPIECIEŠAMA);
     NETIKA IEVĒROTI PRECES LIETOŠANAS INSTRUKCIJA UN PĀRKĀPTI EKSPLUATĀCIJAS NOTEIKUMI;
     PRECEIS BOJAJUMI RADUŠIES CITU NEATKARĪGO APSTĀKĻU DĒĻ, PIEMĒRAM, SPRIEGUMA LĒCIENU ELEKTROTIKLĀ, KAS PĀRSNIEDZ 10% NO NORMAS, DEFEKTI, KAS RADUŠIES NOGULŠŅU VEIDOŠANĀS REZULTĀTĀ, PRECES MEHĀNISKIE BOJĀJUMI, SVEŠĶERMEŅU VAI MITRUMA IEKĻŪŠANA, UTT.;
     TIKA IZMANTOTI AR RAŽOTĀJU NESERTIFICĒTO UN NESTANDARTA BAROŠANAS AVOTU, PIEDERUMU, REZERVES DAĻU UN IZEJMATERIĀLU IZMANTOŠANA.
*SABOJĀTO PRECI IR JĀNOGĀDĀ UZ GARANTIJAS TALONĀ NORĀDĪTO SERVISA CENTRU, LĪDZI ŅEMOT PIRKUMA APLIECINOŠU DOKUMENTA ORIĢINĀLU UN GARANTIJAS TALONU. JA SERVISA CENTRS NAV UZRĀDĪTS IR JĀSAZINĀS AR MŪSU KLIENTU APKALPOŠANAS CENTRU PA TĀLRUNI:  26614755 .

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

INTERNETA PORTĀLĀ "AKTĪVCENTRS" PIEDĀVĀTAJĀM PRECĒM UN CENĀM IR INFORMATĪVS RAKSTURS. PIEDĀVĀTĀS INFORMĀCIJAS IZMANTOŠANA JURIDISKI NESAISTA "AKTĪVCENTRS" VEIKALA VEIDOTĀJUS UN TĀ APMEKLĒTĀJUS.
BALSTOTIES UZ LR MK NR.207 PATĒRĒTĀJU LĪGUMU, KLIENTAM IR TIESĪBAS ATTEIKTIES NO PIRKUMA UN ATGRIEZT TO VEIKALĀ 14 KALENDĀRO DIENU LAIKĀ. TĀ KĀ PATĒRĒTĀJU LĪGUMA 12. PUNKTA (6 DAĻĀ) IR TEIKTS, KA PATĒRĒTĀJS IR ATBILDĪGS PAR PRECES KVALITĀTI ŠINĪ LAIKĀ, VEIKALAM "AKTĪVCENTRS" IR TIESĪBAS ATTEIKT PIRCĒJAM, ATGRIEZT PRECI 14 DIENU LAIKĀ, VAI ARĪ IETURĒT KOMPENSĀCIJU PAR PRECI, JA TĀ: NAV ATGRIEZTA ORIĢINĀLĀ IEPAKOJUMĀ, IEPAKOJUMS IR SABOJĀTS, IR NOPLĒSTA AIZSARGPLĒVE, IR REDZAMI DEFEKTI, VAI SKRĀPĒJUMI (PRECE IR BIJUSI LIETOTA).