Preces nosaukums Cena Ievadiet daudzumu
L 469.99 619.00

Tehniskā specifikācija

Kross Hexagon 5.0 ir velosipēds, kas var iepazīstināt jūs ar kalnu riteņbraukšanu un vienlaikus viegli kalpot kā pilsētas velosipēds. Lai tiktu galā ar nelīdzenu reljefu, esam to aprīkojuši ar pārbaudītu aprīkojumu un ļoti progresīviem risinājumiem. Pateicoties tam, jūs bez problēmām atradīsiet sevi pilsētā, kā arī varēsiet izmēģināt spēkus pirmajos MTB maratonos.

Aprīkojums
Hexagon 5.0 ir lieliska izvēle ikvienam, kas meklē daudzpusīgu velosipēdu. Shimano pārbaudītā 24 ātrumu pārnesumkārba nodrošina vienmērīgu, zemu izmaksu darbību. Shimano Acera aizmugurējais pārslēdzējs atvieglo pārnesumu pārslēgšanu pat nelīdzenā reljefā un prasa mazāku uzmanību nekā apakšējo grupu komplektiem. Lai nodrošinātu drošu bremzēšanu jebkuros apstākļos, mēs Kross Hexagon 5.0 aprīkojām ar hidrauliskām disku bremzēm. Tās nodrošina daudz lielāku bremzēšanas spēku nekā klasiskās V veida bremzes. Tā ir arī daudz lielāka un precīzāka bremzēšanas spēka modulācija nekā mehānisko disku bremžu gadījumā. SR Suntour XCE28 piekares dakša izlīdzinās visus ceļa nelīdzenumus, kā arī tiks galā ar to bezceļā.
Kross Hexagon 5.0 rāmis ir izgatavots no augstas kvalitātes alumīnija. Šis ir īpašs 6061 alumīnija sakausējums, pateicoties kuram velosipēda rāmis ir stingrs un izturīgs pret bojājumiem. Tajā pašā laikā tas ir salīdzinoši viegls materiāls, kas ar savām īpašībām spēj pārsteigt daudzus velosipēdistus. Rāmis ir krāsots ar pulverkrāsojumu, kas nodrošina krāsas noturību un izturību pret mehāniskiem bojājumiem. Neatkarīgi no tā, kādu izmēru izvēlaties, jūs atradīsiet Mitas Ocelot riepas 2, 1 collu platumā, lai tās būtu piemērotas vieglam reljefam.


Tehniskā informācija

ĀTRUMI 24
RĀMIS ALUMĪNIJS
IEKĀRTAS SHIMANO ACERA M360
RIEPAS MITAS OCELOT V85 29X2.1
RAŽOTĀJS KROSS (POLIJA)
RAŽOTĀJA MĀJAS LAPA WWW.KROSS.PL
PĀRDOŠANAS VEIDS ORIĢINĀLĀ IEPAKOJUMĀ