Preces nosaukums Cena Ievadiet daudzumu
M 404.99 529.00
L 404.99 529.00

Tehniskā specifikācija

Vive la vie - lai dzīvo mūžs, jūs vēlaties kliegt, braucot ar KROSS Hexagon 3.0. Šis ir velosipēds, kas ļaus no jauna atklāt prieku ceļot nezināmajā. Neatkarīgi no tā, vai tas būs ceļš cauri tumšam mežam vai neatzīmētiem pilsētas nostūriem. Šis ir relaksētas ģeometrijas velosipēds, kas būvēts daudzām ekspedīcijām stundām, un mēs esam pārliecināti, ka novērtēsiet katru mirkli, kas pavadīts pie šī velosipēda stūres.
2022. gada KROSS Hexagon 3.0 ir šī velosipēda iepriekšējo paaudžu domāšanas turpinājums. Tā nav tikai jauna rāmja krāsojuma apdare – mēs esam uzlabojuši daudzas sīkas detaļas, kas rada braukšanas prieku un komfortu.
KROSS Hexagon 3.0 ir lieliska izvēle, ja meklējat daudzpusīgu velosipēdu. Pateicoties Shimano pārbaudītajai 21 pārnesuma piedziņai, tas nodrošina vienmērīgu, zemu izmaksu darbību. Shimano Altus M310 aizmugurējais pārslēdzējs nodrošinās precīzu un ātru pārslēgšanu pat braucot nelabvēlīgā reljefā.
Lai nodrošinātu, ka bremzēšana vienmēr ir paredzama neatkarīgi no laikapstākļiem vai ceļa apstākļiem, KROSS Hexagon 3.0 ir aprīkots ar mehāniskām disku bremzēm. Tās nodrošina daudz lielāku bremzēšanas spēku nekā klasiskās V veida bremzes. Pateicoties mehāniskajiem bremžu suportiem, tas ir arī bez problēmām un viegli kopjams, pat braucot ar velosipēdu. Piekares dakša ar 80 mm gājienu izlīdzinās visus ceļa nelīdzenumus, kā arī atvieglos šķēršļu pārvarēšanu, kas var stāties jūsu ceļā.
KROSS Hexagon 3.0 rāmis ir izgatavots no Performance 6061 alumīnija, kas piedāvā augstu stingrību un izturību pret lūzumiem, kā arī alumīnijam raksturīgo vieglumu, kas nodrošina velosipēdam stingrību un izturību pret lūzumiem. Vienlaikus tas ir salīdzinoši viegls materiāls, kas ar savām īpašībām spēj pārsteigt daudzus riteņbraucējus. Rāmis ir krāsots ar pulverkrāsojumu, kas nodrošina krāsas noturību un izturību pret mehāniskiem bojājumiem.


Tehniskā informācija

ĀTRUMI 21
RĀMIS ALUMĪNIJS
IEKĀRTAS SHIMANO ALTUS M310
RIEPAS WANDA 27.5X2.1
RAŽOTĀJS KROSS (POLIJA)
RAŽOTĀJA MĀJAS LAPA WWW.KROSS.PL
PĀRDOŠANAS VEIDS ORIĢINĀLĀ IEPAKOJUMĀ