Preces nosaukums Cena Ievadiet daudzumu
XXL 549.99 709.00

Prece Izpārdota

Tehniskā specifikācija

Jaunais Kross Level 2.0 ir daudzpusības iemiesojums. Šis kalnu velosipēds ir ideāli piemērots pilsētas braucieniem un bezceļiem. Mēs to aprīkojām ar piekares dakšu, un rāmis tika izgatavots no cieta alumīnija. Šīs nav vienīgās tehnoloģijas, kas tiek izmantotas šajā velosipēdā.

KROSS Level 2.0 2022. gadam ir turpinājums domai, kas mūs vadīja šī velosipēda iepriekšējo paaudžu izstrādē. Mēs esam rāmim nokrāsojuši jaunu krāsu un iekļāvuši daudzas mazas detaļas, kas veicina riteņbraukšanas baudu un komfortu. Tas ir aprīkots arī ar Shimano augstākās klases piedziņu, kas jūs iepriecinās ar savu kvalitāti un vienmērīgu darbību.

Patiesi daudzpusīgs, tas ir lieliski piemērots jebkuriem apstākļiem. To mums izdevās panākt, pateicoties pareizai ģeometrijai, kas ļauj neuzspiest sportisku, agresīvu pozīciju. Tas ļauj velosipēdistam samazināt slodzi uz apakšdelmiem un labāk novērot priekšā notiekošo uz ceļa. Mēs esam to aprīkojuši arī ar pārbaudītām transmisijas sastāvdaļām, ko piegādājuši Japānas uzņēmumi, proti, Shimano un Suntour. Shimano Alivio aizmugurējais pārslēdzējs atbilst visaugstākās kvalitātes darbam – un tagad pats galvenais – izcilai pārnesumu pārslēgšanas precizitātei pat vissmagākajos apstākļos.

Alumīnija rāmis un piekares dakša
Rāmim izmantojām vieglu, izturīgu alumīniju. Šis ir uzlabots 6061 alumīnija sakausējums, kas ir ideāls kompromiss starp augstu stingrību un mazu svaru. To raksturo izturība pret ārējiem apstākļiem, saliekumiem un triecieniem. Lai nodrošinātu pēc iespējas mazāku svaru, rāmja elementi tiek pakļauti papildu modulācijai. Mēs izmantojām iekšējo kabeļu vadu rāmī, pateicoties kuriem mēs ieguvām estētisku un elegantu izskatu. Iekšējā kabeļa maršrutēšana arī atvieglo velosipēda tīrību un samazina risku, ka kabelis var ieķerties saknēs, piemēram, braucot pa bezceļu.

Kross Level 2.0 ir arī JAK-Y2 NUTT hidrauliskās disku bremzes. Pateicoties tiem, bremzēšanas spēka modulācija ir daudz vienkāršāka nekā ar klasisko V veida bremzi. Velosipēds ir aprīkots arī ar SR Suntour XCM RL amortizatoru ar 100 mm gājienu, kas atvieglo braukšanu nelīdzenā apvidū un pilsētas velosipēdu maršrutos. Stūrei ir amortizatora bloķēšanas slēdzis, kas nodrošina stūres stingrību, tādējādi uzlabojot pedāļu mīšanas efektivitāti, braucot pa līdzeniem un nobraucieniem. Lai nodrošinātu augstu saķeri uz meža takām, mēs aprīkojām riteņus ar Schwalbe Smart Sam riepām, kas pielāgotas loka izmēram. Citas sastāvdaļas ir augstas kvalitātes KROSS produkti un sēdekļi, ko piegādā slavenais itāļu zīmols Selle Royal.


Tehniskā informācija

ĀTRUMI 18
RĀMIS ALUMĪNIJS
IEKĀRTAS SHIMANO ALIVIO M3100
RIEPAS SCHWALBE SMART SAM 29X2.25
RAŽOTĀJS KROSS (POLIJA)
RAŽOTĀJA MĀJAS LAPA WWW.KROSS.PL
PĀRDOŠANAS VEIDS ORIĢINĀLĀ IEPAKOJUMĀ